Açıklama
Teknik parametreler
Dıştan Takmalı Motorlar Hakkında
CALON GLORIA, kullanıcı-merkezli tasarım, çevre dostu olma, performans ve güvenilirliğe kendini adamıştır. Amaç, basit ve kullanımı kolay, iyi-eşleşen tasarım çözümleri sunmaktır.
4 zamanlı 6HP dıştan takma motorun özellikleri
- Karbüratör, eğime-dirençli bir yapıyla tasarlanmıştır ve teknenin 40 derece ile 45 derece arasında yattığında bile düzgün bir yakıt besleme sistemi sağlamasına olanak tanır.
- Karbüratör iki yakıt girişiyle donatılmıştır; biri motorun yakıt pompasına bağlanırken diğeri, motorun çalıştırılmasını kolaylaştırmak için otomatik bir pompa içeren-dahili yakıt deposuna bağlanır.
- Şanzıman, gücü artırmak, gürültüyü azaltmak, daha yüksek bir redüksiyon oranı sağlamak ve servis ömrünü uzatmak için spiral konik dişliler kullanır.
- Hızlı yavaşlama sırasında ve sıfır hızda hızlı hızlanma sırasında -5 derecede normal çalışmayı sürdürür.
- Optimize edilmiş tasarım,-ot ve-balık önleme ağ sarma özelliklerini akıllı bir yapısal tasarımla birleştirir.
- Yağlama sistemi, daha sezgisel izleme için bir seviye çubuğu ve görsel bir seviye çubuğu penceresi ile donatılmıştır.
- Daha büyük bir deplasmana sahiptir ve %3-5 oranında çıkış gücü artışı sağlar.
- Islak karter ve basınçlı yağlama sistemi motoru daha iyi korur.
- Dijital CDI ateşleme sistemi, kolay çalıştırma ve hızlı gaz tepkisi sağlayarak manuel çalıştırmayı hızlı, çevik ve güvenilir hale getirir.
Diğer avantajlar:
- Daha kolay taşıma ve çalıştırma için büyük saplı cesur tasarım. Dahili-1,1 L yakıt deposuna ek olarak, harici yakıt deposunu ve fişi bağlamak için bir anahtar içerir; bu da kullanımı basit, hızlı ve etkili kılar.
Şirket

Mükemmellik ilkesine dayanarak, sırasıyla 2 zamanlı dıştan takmalı motorları piyasaya sürdük: 3hp/5hp/9.8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, 4 zamanlı dıştan takmalı motorlar: 6hp/20hp/60hp EFI ve elektrikli dıştan takmalı motorlar: 40hp. Teknolojik yenilik açısından da dikkate değer sonuçlar elde ettik. 24 Temmuz 2023 itibarıyla dıştan takma motor yağ besleme sistemi cihazları, sapma test cihazları, su altı dişli somun sabitleme ve sıkma cihazları gibi çeşitli alanları kapsayan 25 patent aldık. Piyasadaki sanal beygir gücü işaretleri sorununa yanıt olarak, her zaman gerçek beygir gücü ilkesine bağlı kaldık ve tüketicilerden giderek övgü topladık.
Gerçek Çekimler
Kurtarma ekipmanı sağlamak için hayır kurumlarıyla ortaklık kurmak.




2018 Huaihe Nehri Kurtarma Tatbikatı
Dıştan takma motorun montajı
Dıştan takma motor, teknenin dengeli olmasını sağlayacak şekilde monte edilmelidir. Aksi halde tekneyi yönlendirmek zorlaşabilir. Tek-motorlu tekneler için, dıştan takmalı motoru teknenin merkez hattına (omurga hattı) monte edin.

Montaj yüksekliği
Teknenizi optimum verimlilikte çalıştırmak için teknenin ve dıştan takmalı motorun suya direnci (sürükleme)-mümkün olduğunca az olmalıdır. Dıştan takma motorun montaj yüksekliği su direncini büyük ölçüde etkiler. Montaj yüksekliği çok yüksekse kavitasyon oluşma eğilimi gösterir, dolayısıyla itme kuvveti azalır; ve eğer pervane uçları havayı keserse, motor devri anormal şekilde artacak ve motorun aşırı ısınmasına neden olacaktır. Montaj yüksekliği çok düşükse su direnci artacak ve dolayısıyla motor verimliliği düşecektir. Dıştan takmalı motoru, kavitasyon önleyici plaka teknenin altı ile bunun 25 mm (1 inç) altındaki seviye arasında- olacak şekilde monte edin.

Popüler Etiketler: 4 zamanlı 6hp dıştan takma motor, Çin 4 zamanlı 6hp dıştan takma motor üreticileri, tedarikçiler, fabrika
4 Zamanlı 6HP Dıştan Takma Motor
| MODELİ | F6 |
| Tip | 4 Zamanlı |
| Vasistas Yüksekliği | 435 mm (K) 562 mm (U) |
| Boyut | 750*403*1040 mm (K) / 750*403*1167 mm (U) |
| Kuru Ağırlık | 27 kg (K) 28 kg (L) |
| Maks. RPM aralığı | 4500-5500 dev/dak |
| Maks. Güç | 4,4kW(6HP) |
| Rölanti devri aralığı | 1550±50 dev/dak |
| Motor tipi | 1 silindirli |
| Yer değiştirme | 139 cc |
| Çap x strok | 62x46 mm |
| Ateşleme Zamanlaması | CDI |
| Direksiyon Sistemi | Yeke kolu |
| Sistemi Başlatma | Manuel başlatma |
| Vites Değiştirme | F-N-R |
| Dişli Oranı | 2.08(27/13) |
| Kırp ve Eğ | Manuel |
| Yakıt Tankı Kapasitesi | Harici 12L |
| Dişli Yağı Kapasitesi | 0.1 L |
| Pervane | 7 1/2X8-BL |
Bir çift
4 Dıştan Takma Motorlu TekneSoruşturma göndermek










