Açıklama
Teknik parametreler
DIŞTAN TAKMA MOTORLAR HAKKINDA
Deniz dıştan takma motoru, çeşitli tekne türlerinde kullanılan çok yönlü ve güçlü bir tahrik sistemidir. Deniz dıştan takmalı motor, hem motoru hem de direksiyon mekanizmasını tek bir ünitede birleştirerek teknenin kıç yatırmasına monte edilir. İçten takmalı motorlarla karşılaştırıldığında deniz dıştan takmalı motor, daha kolay kurulum ve bakım olanağı sunarak eğlence ve ticari tekneler için popüler bir seçim haline gelir. Teknolojik gelişmeler sayesinde modern dıştan takmalı deniz motorları, hem sakin hem de çalkantılı sularda güvenilir performans sağlayacak şekilde yakıt-daha verimli, çevre dostu ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor.
Fabrika iç





Sızdırmazlık testi


Paket



Depo






Sertifikalar

SSS
S: 1. CE onayınız var mı?
C: Evet, yaptık.
S: 2. Minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?
C: MO 1
S: 3. Ödeme koşullarınız nelerdir?
A: T/T (Telgraf Transferi), L/C (Akreditif), vb.
S: 4. Üretim ve teslimatın teslim süresi nedir?
A: numuneler için 1-3 iş günü
Toplu sipariş için 14-21 iş günü
S: 5. Örnek veriyor musunuz?
C: Evet. Müşteriler numuneleri ve hatta nakliye masraflarını öderler.
S: 6. Nakliye seçenekleri nelerdir?
A: hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı, ekspres vb.
S: 7. Menşe belgesi verebilir misiniz?
C: Evet.
S: 8.Kalite kontrol süreçleriniz nelerdir?
C: Tüm CG dıştan takmalı motorlar, test havuzlarında, göllerde, nehirlerde veya okyanuslarda-çok adımlı dayanıklılık testlerine tabi tutulur ve alt muhafazanın hava sızdırmazlığı için ikincil bir inceleme yapılır.
S: 9. Özelleştirmeleri veya özel istekleri karşılayabilir misiniz?
C: Paketlerin çıkartmaları / tasarımı, belirli miktarlara göre istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir; Ayrıca daha fazla renk seçeneği ve diğer markaların dıştan takmalı yedek parçalarını da sunmaktayız.
S: 10. Soruşturmayı gönderdikten sonra geri bildirimi ne kadar süre alabilirim?
C: 12 saat içinde yanıt vereceğiz.
Popüler Etiketler: deniz dıştan takma motor, Çin deniz dıştan takma motor üreticileri, tedarikçiler, fabrika
4 ZAMANLI 20HP DIŞTAN TAKMA MOTOR
CG MARINE 20hp dört-zamanlı motor, yeni bir mat kaplamaya, yükseltilmiş performansa ve güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir. SOLAS pervaneleriyle uyumludur ve kolay kullanım için tasarlanmıştır. İç kısım iyi-düzenlenmiştir, tutamak düzeneği ergonomik olarak iyileştirilmiştir ve daha yumuşak vites değiştirmenin yanı sıra kolay manuel çalıştırma imkanı sunar.
| MODELİ | F20 |
| Tip | 4 Zamanlı |
| Vasistas Yüksekliği | 438 mm (K) 565 mm (U) |
| Boyut | 1048*386*1097 mm (K) / 1048*386*1224 mm (U) |
| Kuru Ağırlık | 53,8 kg(L) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM aralığı | 5000-6000 dev/dak |
| Maks. Güç | 14,7kW |
| Rölanti devri aralığı | 1050±50 dev/dak |
| Motor tipi | 2 silindirli |
| Yer değiştirme | 362 cc |
| Delik X stroku | 63,0x58,1 mm |
| Ateşleme Zamanlaması | CDI |
| Direksiyon Sistemi | Yeke Kontrolü / Uzaktan Kumanda |
| Sistemi Başlatma | Manuel Çalıştırma / Elektrikli Çalıştırma |
| Vites Değiştirme | F-N-R |
| Dişli Oranı | 2.08(27/13) |
| Kırp ve Eğ | Manuel |
| Yakıt Tankı Kapasitesi | Harici 24L |
| Dişli Yağı Kapasitesi | 0.25 L |
| Pervane | 9 1/4X11-J1 |
Bir çift
Bot için Dıştan Takma MotorSonraki
Küçük 4 Zamanlı Tekne MotorlarıSoruşturma göndermek










